Baltijas Enduro sacensību uzskaites sistēma


Rezultāti -> BČ MADONA

EGP


NrVārds UzvārdsKlaseKlubsTehnika1. diena2. dienaKopāVieta
210Andris GrīnfeldsE2KTM Orange RacingBeta51:14.3214:20.5301:05:34.85I
86Edgars SiliņšE2Motosports Racing TeamHusqvarna51:23.4814:30.4801:05:53.96II
351Elary TaluE1Somerpalu MKKTM51:21.9214:59.0401:06:20.96III
521Veiko RäätsE1Somerpalu MKSherco52:21.8314:43.9701:07:05.804
130Eemil HelanderE1RedMoto RacingKTM52:52.6914:44.2501:07:36.945
531Priit BieneE2Kalev AMKHusqvarna53:26.5114:27.8601:07:54.376
306Nerimantas JuciusE2Kauno Enduro klubas Husqvarna53:43.5614:37.0501:08:20.617
121Miks RasmanisE1KTM Orange RacingKTM54:15.2815:24.7101:09:39.998
74Ivo SteinbergsE3Motosports Racing TeamHusqvarna54:53.6215:04.7901:09:58.419
59Juri TriisaE3RedMoto Racing<Nav izvēlēts>54:46.6915:41.7701:10:28.4610
231Teemu LatostenmaaE3RIMPKKKTM54:45.5315:51.9201:10:37.4511
13Lauris ErmanisE 40+Motosports Racing TeamHusqvarna55:10.8515:59.1401:11:09.9912
156Jürto BrauerE2Tartu Enduro klubiBeta55:12.4816:00.8601:11:13.3413
198Hendrik TalvikuE2Paikuse MKKTM55:48.5415:52.8301:11:41.3714
528Tajo AndressooE3Somerpalu MKHusqvarna58:40.5216:25.5701:15:06.0915
360Riho KeermeE1Johvi MotoklubiKTM59:47.4616:27.6201:16:15.0816
200Mindaugas PaškevičiusE3Beta LietuvaBeta59:32.1517:12.7601:16:44.9117
355Kārlis ReinfeldsE2Adventure Team LatviaKTM59:57.2416:54.4301:16:51.6718
359Priit RaidE2Kalev AMKKTM01:00:29.0416:40.1601:17:09.2019
557Markuss Daniels JauntirānsE Juniors 16+Motosports Racing TeamHusqvarna01:01:34.0816:53.5901:18:27.6720
275Mindaugas DaugelaE3Enduro klubasKTM01:01:43.4816:50.3501:18:33.8321
16Jānis RasmanisE 40+KTM Orange RacingKTM01:00:44.8118:03.1401:18:47.9522
12Aivars KukojsE1Motosports Racing TeamKTM01:02:05.4317:38.3301:19:43.7623
227Erki PalusooE 40+Tartu Enduro klubiKTM01:04:50.6517:18.9001:22:09.5524
301Viktoras MajysE 40+Kauno Enduro klubas Gas Gas01:05:39.9417:22.3501:23:02.2925
179Aleksej SnytkaE2Kauno Enduro klubas KTM01:03:17.2719:48.3401:23:05.6126
126Rauno VoldekE3Toila AutoMotoklubi<Nav izvēlēts>01:06:34.6317:08.4001:23:43.0327
950Karolis VarnauskasE2Moto AkademijaKTM01:05:04.7919:03.1901:24:07.9828
440Kristaps ĶīlisE1MT Racing TeamHusqvarna01:07:53.3917:40.3601:25:33.7529
160Rain LipsonE 40+KTL Racing clubHusqvarna01:09:14.9118:30.5801:27:45.4930
81Jānis JēgersE 40+Adventure Team LatviaHusqvarna01:10:55.1117:49.5401:28:44.6531
99Ragnar ValdsteinE2Kalev AMKKTM01:17:59.2016:43.6201:34:42.8232
54Ģirts KalniņšE1Motosports Racing TeamHusqvarna01:21:33.0519:15.0401:40:48.0933
82Vilnis SkrastiņšE3Adventure Team LatviaHusqvarna01:32:12.9817:54.4601:50:07.4434
619Justas KubertaviciusE2Moto Adventures RTBeta01:36:20.3030:34.4302:06:54.7335
104Jaan RoolaanE 40+Kalev AMKKTM01:47:00.2927:53.7902:14:54.0836
242Mindaugas MoleviciusE3Moto Adventures RTHusqvarna01:57:09.6321:32.0402:18:41.6737
7Kaspars ĒrkulisE1Kalsnava MBKTM00:00.0017:15.6117:15.6138
61Jānis FreimanisE3Saldus motoklubsHusqvarna00:00.0018:05.1218:05.1239
777Mantas ŠčiglinskasE 40+Moto AkademijaKTM00:00.0024:06.1624:06.1640
676Bruno DeičmanisE Juniors 16+Moto AZ<Nav izvēlēts>00:00.0026:41.8126:41.8141
23Jaanus Hugo ErmitsE3RedMoto RacingBeta01:02:30.8000:00.0001:02:30.8042
42Kaspars BondarsE3KTM Orange RacingKTM00:00.0000:00.0000:00.0043
413Dalius VaičekonisE3Brothers Power MCCHonda00:00.0000:00.0000:00.0044